status Gadu-Gadu

Aktualności

WYGRANA Z ODWIECZNYM RYWALEM !

• autor: 19pucek08, 2011-11-06 18:30

Dziś na wyjeździe pokonaliśmy naszego odwiecznego rywala- Czarnych Jasło. W rundzie jesiennej ulegliśmy Im w Dębicy 1-0, lecz tym razem role się odmieniły.

Więcej w rozwinięciu

Od początku spotkanie było bardzo wyrównane, obie strony stwarzały sytuacje, lecz nikt nie zdobył bramki. Do przerwy utrzymał się remis 0-0. W drugiej połowie drużyna gości poczuła się pewnie, ale pojedyncze strzały naszych napastników nie przyniosły bramek. Drużyna Czarnych Jasło miała również wiele sytuacji do strzelenia gola, lecz również nie strzelili gola, mimo iż popełnialiśmy wiele błędów w obronie. W końcu w 65 minucie pojedyncza akcja naszego pomocnika -Damiana Wrony przyniosła oczekiwany efekt- bramkę na 1-0. Po strzelonej bramce rozpoczęła się dramatyczna obrona wyniku, lecz ten nie uległ zmianie do końca meczu i do Dębicy wróciliśmy  z 3 punktami.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje fakt, że graliśmy bez naszych 2 podstawowych stoperów: Maksa Panka oraz Michała Dzika :)